logonapis

logo3

nano srebro

Biorąc pod uwagę indywidulane potrzeby i wymagania kocich pupili powstała linia

To pierwsze na rynku dedykowane żwirki dla wyjątkowych kotów.
Specjalnej jakości, wyselekcjonowane surowce dobrane do indywidualnych kocich potrzeb są bazą innowacyjnej serii Select Ag+.
W żwirkach zastosowano unikalną formułę nano srebra z aktywnym nośnikiem wzmacniającym higieniczne działanie Ag+.
Nano srebro to delikatny i niezwykle skuteczny środek sprawiający, że kocia kuweta będzie zawsze aseptyczna czysta, wolna od mikrobów i pleśni. Ma to ogromne znaczenie dla zdrowia i rozwoju kotów. Nieprzyjemny zapach jest całkowicie neutralizowany.
Zastosowanie jonów nano srebra w ściółkach dla małych zwierząt domowych jest wynalazkiem opatentowanym przez Celpap w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej.
Specjalnie dobrany i innowacyjny nośnik znacznie podnosi i wydłuża działanie nano srebra.

Każdy kot to indywidualista Każdy kot dla swojego właściciela jest wyjątkowy Każdy kot potrzebuje szczególnej opieki

Bazyl Select ag+

SELECT Ag+ BENTONITOWY / SELECT Ag+ ORGANICZNY

Select Ag+ to najwyższej jakości żwirki super premium dedykowane wyjątkowych kotom.
Wyselekcjonowane, naturalne surowce (bentonitowe i organiczne) spełniają indywidualne wymagania Twojego pupila. Wielkość struktura, własności są specjalnie dostosowane do są indywidulanych potrzeb. Dodatkowo nano srebro Ag+ z zastosowaniem innowacyjnego aktywnego nośnika daje maksymalną ochronę czystości. Aseptyczne działanie zostało dodatkowo zwielokrotnione i wydłużone. Nano srebro całkowicie usuwa nieprzyjemny zapach. Kuweta jest czysta i bezpieczna dla kota i pozostałych domowników.
Select Ag+ to żwirki dla najbardziej wymagających właścicieli i kotów.

mini2

Bazyl BENTONITOWY

BAZYL Ag+ SUPER PREMIUM

całkowicie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety

Jedyny na rynku żwirek z nano srebrem

Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM to pierwsze i jedyne na rynku żwirki wzbogacone o dobroczynnego nano srebro, które jako naturalny antybiotyk ma własności aseptyczne i dezynfekujące. Bazyl Ag+ to połączenie najwyższej jakości bentonitu (min. 80% montmorylonitu) i jonów antybakteryjnego nano srebra. Nano srebo działa permanentnie i zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów. Dzięki czemu nieprzyjemny zapach powstały w kuwecie jest całkowicie neutralizowany. Proces ten zachodzi wewnątrz bentonitu, gdyż nano srebro zamknięte jest w jego strukturze.

Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny, a ich bardzo wysokie parametry są na bieżąco monitorowane i kontrolowane przez nowoczesne laboratorium w Zakładzie Przetwórstwa Surowców Mineralnych w Jaśle.

Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM są całkowicie bezpieczne nawet dla małych dzieci i przyjazne dla alergików. Żwirki Bazyl Ag+ dostępne są w 2 frakcjach: drobnej – compact (0,7-2mm) i grubszej – standard (2-5mm); bez zapachu oraz w wersji zapachowej – fresh, lavender i baby powder.

mini2mini2mini2mini2mini5mini3mini4

BAZYL PREMIUM

Żwirki bentonitowe Bazyl PREMIUM produkowane są z najwyższej jakości bentonitu, który już w złożu cechuje się unikalną czystością i wysoką zawartością montmorylonitu (min. 80%). Im większa zawartość tego minerału w bentonicie tym lepsze pochłanianie wilgoci i zapachów oraz doskonałe własności zbrylające.

Żwirki bentonitowe Bazyl PREMIUM perfekcyjnie absorbują i neutralizuje przykrą woń.

Charakteryzuje je ładny szaro-niebieski kolor. Żwirki Bazyl PREMIUM posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny, a ich bardzo wysokie parametry są na bieżąco monitorowane i kontrolowane przez nowoczesne laboratorium w Zakładzie Przetwórstwa Surowców Mineralnych w Jaśle. Żwirki Bazyl PREMIUM dostępne są w 2 frakcjach: drobnej – compact (0,7-2mm) i grubszej – standard (2-5mm); bez zapachu – universal oraz w wersjach zapachowych: morski- sea, leśny-pine, lawendowy-lavender.

mini7mini8mini10mini9mini11

ŻWIRKI BENTONITOWE BAZYL POSIADAJĄ ATEST PAŃSTWOWEGO ZAKŁADU HIGIENY

certyfikat

BAZYL EKONOMIK

Żwirki Bazyl EKONOMIK to żwirki dla kotów powstałe z bentonitu o bardzo dobrych własnościach zbrylających.

Posiadają jednorodną frakcję i ładną jasno kremową barwę. Dobrze wchłaniają wilgoć i neutralizują nieprzyjemny zapach.

BAZYL EKONOMIK to bardzo wydajne i ekonomiczne żwirki w bardzo dobrej cenie.

mini12

Bazyl Silikonowy

BAZYL Ag+ SILICAT

Żwirki Bazyl Ag+ silica gel to jedyne na rynku aseptyczne żwirki silikonowe, który dzięki dodatkowi jonów nano srebra gwarantują maksymalną higienę. Nano srebro, jako naturalny antybiotyk ma własności aseptyczne i dezynfekujące. Jony srebra zapobiegają rozwojowi bakterii i grzybów, dzięki czemu kocia kuweta jest higienicznie czysta. Nano srebro dodatkowo całkowicie neutralizuje i usuwa nieprzyjemny zapach. To znacznie wydłuża czas użytkowania żwirku. Żwirki Bazyl Ag+ silica gel są ultra lekkie, posiadają estetyczny wygląd i są wolne od pyłu. Nie zbrylają się i mogą być wyrzucany do toalety.

mini14mini32mini14

BAZYL SILICAT

Żwirki silikonowe Bazyl to 100% silica gel. Posiadają bardzo dobre własności higroskopijne i są wyjątkowo lekkie. Nie zbrylają się i mogą być wyrzucane do toalety. Wymagają wymiany w całości przy widocznych objawach zużycia. Bardzo wydajne żwirki, nie wymagają częstej wymiany.

mini15

Bazyl Drewniany

BAZYL Ag+ PELLET DREWNIANY

Bazyl Ag+ pellet drewniany to 100% to naturalna ściółka drzewna, powstała ze sprasowanych trocin drzew iglastych. Wzbogacona o antybakteryjne jony nano srebra. Nano srebro to niezwykle skuteczny i delikatny środek antybakteryjny – całkowicie neutralizuje nieprzyjemny zapach w kuwecie. Bazyl Ag+ pellet drewniany jest lekki i bardzo dobrze wchłania wilgoć, a dodatek nano srebra zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów.

Bazyl Ag+ pellet drewniany jest przyjazny dla alergików i małych dzieci.

mini17

BAZYL PELLET ZBRYLAJĄCY

Pellet zbrylający Bazyl to naturalna, higieniczna ściółka drzewna o drobnej frakcji z dodatkiem żywic roślinnych, które nadają mu własności zbrylające. Żwirek jest lekki i bardzo dobrze wchłania wilgoć. Nie musi być każdorazowo wymieniany w całości, wystarczy usunąć powstałe bryłki. Bazyl pellet zbrylający jest wydajny i ekonomiczny.

mini16

Bazyl Ag+ Dodatki

Ag+ PYŁY BENTONITOWE

mini18mini19

Ag+ SPRAY DO HIGIENY

mini4

Producent

Celpap sp. z o.o.
ul. Czarnochowska 21
32-020 Wieliczka
Tel. +48 12 288-2-708

www.celpap.pl

Mapa Dojazdu

Kontakt

e-mail: zwirekbazyl@celpap.pl
Tel. +48 12 288-2-708
Tel. 511-977-853
Tel. 501-014-304

Facebook

Dołącz do nas nas:
facebook.com/zwirekbazyl

fb

ˆ Do Góry ˆ
(C) Copyright 2016 by Celpap sp. z o.o. | Projekt i wykonanie: Agencja Internetowa OWLSTUDIO.pl