• Polski
  • English
  • Deutsch
  • Русский

logonapis

logo3

NANO SREBRO

całkowicie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety

Jedyny na rynku żwirek z nano srebrem

Bazyl Ag+ pierwsze i jedyne na rynku żwirki z dodatkiem jonów nano srebra! Nano srebro będące naturalnym antybiotykiem ma własności antyseptyczne i dezynfekujące. Działa permanentnie i zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów. Całkowicie neutralizuje nieprzyjemny zapach. Dodatek nano srebra sprawia, że kocia kuweta jest zawsze aseptycznie czysta i wolna od bakterii i zarazków. Nano srebro jest bezpieczne nawet dla małych dzieci i przyjazne dla alergików. Wiedza na temat dobroczynnego działania jonów nano srebra jest nieustannie zgłębiana, a ich walory znajdują obecnie zastosowanie w wielu dziedzinach nauk: medycynie, farmacji, kosmetologii, rolnictwie i sadownictwie. Zastosowanie jonów nano srebra w ściółkach dla małych zwierząt domowych jest wynalazkiem opatentowanym przez Celpap w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej. Bazyl Ag+ żwirki z dodatkiem nano srebra – rekomendowane dla: właścicieli kotów, dla których ultra higieniczna czystość w kuwecie to podstawa!

ŻWIRKI BENTONITOWE

BAZYL SUPER PREMIUM Ag+

Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM to pierwsze i jedyne na rynku żwirki wzbogacone o dobroczynnego nano srebro, które jako naturalny antybiotyk ma własności aseptyczne i dezynfekujące. Bazyl Ag+ to połączenie najwyższej jakości bentonitu (min. 80% montmotylonitu) i jonów antybakteryjnego nano srebra. Nano srebo działa permanentnie i zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów. Dzięki czemu nieprzyjemny zapach powstały w kuwecie jest całkowicie neutralizowany. Proces ten zachodzi wewnątrz bentonitu, gdyż nano srebro zamknięte jest w jego strukturze.

Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny, a ich bardzo wysokie parametry są na bieżąco monitorowane i kontrolowane przez nowoczesne laboratorium w Zakładzie Przetwórstwa Surowców Mineralnych w Jaśle.

Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM są całkowicie bezpieczne nawet dla małych dzieci i przyjazne dla alergików. Żwirki Bazyl Ag+ dostępne są w 2 frakcjach: drobnej – compact (0,7-2mm) i grubszej – standard (2-5mm); bez zapachu oraz w wersji zapachowej – fresh, lavender i baby powder.


Bazyl Ag+ Compact w dwóch nowych odsłonach zapachowych: Bazyl Ag+ Compact Baby Powder oraz Bazyl Ag+ Compact Lavender.

mini2mini2mini2mini2mini5mini3mini4

BAZYL PREMIUM

Żwirki bentonitowe Bazyl PREMIUM produkowane są z najwyższej jakości bentonitu, który już w złożu cechuje się unikalną czystością i wysoką zawartością montmorylonitu (min. 80%). Im większa zawartość tego minerału w bentonicie tym lepsze pochłanianie wilgoci i zapachów oraz doskonałe własności zbrylające.

Żwirki bentonitowe Bazyl PREMIUM perfekcyjnie absorbują i neutralizuje przykrą woń.

Charakteryzuje je ładny szaro-niebieski kolor. Żwirki Bazyl PREMIUM posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny, a ich bardzo wysokie parametry są na bieżąco monitorowane i kontrolowane przez nowoczesne laboratorium w Zakładzie Przetwórstwa Surowców Mineralnych w Jaśle. Żwirki Bazyl PREMIUM dostępne są w 2 frakcjach: drobnej – compact (0,7-2mm) i grubszej – standard (2-5mm); bez zapachu – universal oraz w wersjach zapachowych: morski- sea, leśny-pine, lawendowy-lavender.

mini7mini7amini8mini10mini9mini11

ŻWIRKI BENTONITOWE BAZYL POSIADAJĄ ATEST PAŃSTWOWEGO ZAKŁADU HIGIENY

certyfikat

BAZYL EKONOMIK

Żwirki Bazyl EKONOMIK to żwirki dla kotów powstałe z bentonitu o bardzo dobrych własnościach zbrylających.

Posiadają jednorodną frakcję i ładną jasno kremową barwę. Dobrze wchłaniają wilgoć i neutralizują nieprzyjemny zapach.

BAZYL EKONOMIK to bardzo wydajne i ekonomiczne żwirki w bardzo dobrej cenie.

mini12

Żwirki Silikonowe

AG+ SILICAT

Żwirki silikonowe Bazyl to 100% silica gel. Posiadają bardzo dobre własności higroskopijne i są wyjątkowo lekkie. Nie zbrylają się i mogą być wyrzucane do toalety. Wymagają wymiany w całości przy widocznych objawach zużycia. Bardzo wydajne żwirki, nie wymagają częstej wymiany.

mini14

SILICAT

mini15

Żwirki Drewniane

AG+ PELLET DREWNIANY

Pellet drewniany Bazyl to 100% naturalna ściółka drzewna dla kotów oraz innych małych zwierząt domowych. Jest lekki i bardzo dobrze wchłania wilgoć. Bazyl posiada estetyczny wygląd i ładną, jasną barwę. Jest przyjazny dla alergików, nie zawiera żadnych dodatków chemicznych. Pellet Bazyl jest całkowicie biodegradowalny – można go używać do kompostowania. Dostępny w wersji uniwersalnej i zbrylającej.

mini17

PELLET ZBRYLAJĄCY

mini16

Pyły i Pochłaniacze

BAZYL Ag+ POCHŁANIACZE I PYŁY

mini18mini19

Producent

Celpap sp. z o.o.
ul. Czarnochowska 21
32-020 Wieliczka
Tel. +48 12 288-2-708

www.celpap.pl

Mapa Dojazdu

Kontakt

e-mail: zwirekbazyl@celpap.pl
Tel. +48 12 288-2-708
Tel. 511-977-853
Tel. 501-014-304

Facebook

Dołącz do nas nas:
facebook.com/zwirekbazyl

fb

ˆ Do Góry ˆ
(C) Copyright 2016 by Celpap sp. z o.o. | Projekt i wykonanie: Agencja Internetowa OWLSTUDIO.pl